carvertical VIN patikra

 

Detaliau susipažinus su transporto priemonės istorija galite būti ramesnis, kad įsigysite automobilį, kuris Jums tarnaus ne vienerius metus. Atrodo šiais laikais akivaizdu, kad istorijos patikrinimas – būtinas, juolab, tai padaryti yra labai paprasta. Žinoma, labai svarbu pasirinkti tinkamą puslapį, kuriame tikrai gausite realią informaciją susijusią su Jūsų transporto priemone. Juolab, VIN patikra pas mus – nemokama. Pateikus užklausą gausite bazinę informaciją apie savo automobilį ir tikimės, kad tai Jums padės tinkamai ir atsakingai pasirinkti.

Kur galima rasti VIN kodą?

VIN patikra nemokamai gali būti panaudojama tik tokiu atveju, kai tiksliai žinote VIN kodą. Kur jį rasti? Dažniausiai pateikiamas dviejose vietose.

1.      Nurodomas ant transporto priemonė kėbulo.

2.      Nurodomas transporto priemonės techniniame pase.

Paprasčiau tariant, VIN kodas yra transporto priemonės identifikacijos numeris, kuris padeda susižinoti transporto priemonės istoriją. Tai dažniausiai aktualu tiems, kurie perka transporto priemones iš užsienio, tačiau, visgi, papildoma patikra – niekada nėra blogas pasirinkimas. Juk niekada negalite būti tikras, kaip automobilis, kurį perkate iš tam tikro savininko, pasiekė jį. Galbūt jis irgi buvo pirktas iš užsienio?

VIN kodo patikra – apsauga bet kokiais atvejais

Perkant transporto priemonę dažniausiai vertinami tik baziniai niuansai, kurie randami tuo metu pateiktuose dokumentuose, taip pat, labai daug dėmesio yra skiriama išvaizdai, tačiau būtent automobilio istorija yra pats svarbiausias aspektas, kuriam reikia skirti daugiausia laiko. Juk net ir patyrusi mechaniko akis kartais nepamato trūkumų, kurie galėjo atsirasti metų eigoje, o kai tiksliai žinoma – kokiose vietose su konkrečia transporto priemone buvo važinėjama – dažniausiai kur kas tikslingiau galima peržiūrėti tam tikrus gedimus.

VIN patikra suteikia galimybę matyti tokius aspektus, kaip:

  • Tikslūs transporto priemonės techniniai parametrai.
  • Tai puiki galimybė pamatyti realią transporto priemonės registruotą ridą, o ne tokią, klaidingą, kurią dažnai pakeičia pirikupai.
  • Puiku tai, kad po patikros galima matyti realų avarijų kiekį ir tuo pačiu net nuotraukas, kurios buvo padarytos po avarijos.
  • Galima sužinoti daug naudingos informacijos apie transporto priemones, pavyzdžiui, ar jos nėra skendusios ir panašiai. Daugelis apie tai nepagalvoja, kol nesužino, kad mašina praeityje turėjo gana rimtų gedimų.

Paprastesnis transporto priemonės vertinimas

Sužinojus tuos parametrus, kuriuos nurodėme anksčiau, dažniausiai padaromos konkrečios išvados, kurios paskatina atlikti tam tikras patikras. Kas vertinama dažniausiai?

  • Pirmiausia gerai tai, kad galima įvertinti transporto priemonei atliktas svarbias korekcijas, pavyzdžiui, dėl variklio, kuris gali būti pakeistas.
  • Labai svarbus ridos vertinimas, kuris dažniausiai trukdo suvokti – kokia reali transporto priemonės būklė. Tokia jau tiesa, kad dažniausiai realūs ridos skaičiai yra nutylimi, tad atliktus VIN – matomi labai tiksliai ir čia jau niekas nebebus sumeluota.
  • Žinoma, labai gerai, kai tiksliai sužinoma apie transporto priemonės avarijas. Natūralu, kad pardavėjai dažniausiai stengiasi nuslėpti tokią informaciją, kadangi tai – labai mažina mašinos kainą. Juk dažnai po avarijos lieka gedimai, kurių nepavyksta sutvarkyti tik su kosmetiniu remontu. Žinant šią informaciją – kur kas paprasčiau derėtis.
  • Ir daug kitos naudingos informacijos, kuri leis ne tik tiksliau nusakyti auto vertę, tačiau ir apskritai įvertinti – ar verta pirkti šį automobilį.

VIN patikros charakteristikos

Nemokama VIN patikra leis Jums susižinoti bazinę informaciją apie savo transporto priemonę. Siūlome pasinaudoti detalesniais rodmenimis, kurie padės dar daugiau sužinoti apie planuojamą pirkti automobilį.

Kokios charakteristikos yra vertinamos?

1.      Pasikartosime, kad pateikiama informacija, kuri apima gedimus bei avarijas.

2.      Taip pat gausite chronologinę transporto priemones istoriją, tad žinote – kuriose šalyse ji buvo eksploatuojama.

3.      Kartu pateikiama detali informacija apie gamintoją.

4.      Techniniai transporto priemonės duomenys.

5.      Patikrinamos pavogtų transporto priemonių paieškų bazės.

6.      Ridos niuansai.

7.      Bei kitos svarbiausios charakteristikos.

Kuo daugiau žinosite apie planuojamą pirkti transporto priemonę – tuo tikresnis būsite, kad gausite tai, ko reikia, kad kelionės būtų smagios ir saugios, o automobilis tarnautų ilgai.