Nebereikalingos transporto priemonės pardavimas – ne paprastas darbas. Kodėl? Kadangi norisi iš jos uždirbti maksimaliai daugiausia, kiek tik įmanoma. Kai kurie teigia, kad geriausios sumos gali laukti tik tie, kurie turi laiko ir kuriems netrukdo, kad nereikalinga transporto priemonė stovi jų kieme. Tačiau ar tai tiesa? Nebūtinai.

Svarbiausia žinoti kam parduoti ir kaip pristatyti savo transporto priemonę, kad galėtumėte iš jos gauti daugiausia naudos, kiek tik įmanoma.

Kaip parduoti automobilį geriausia kaina? Jūsų dėmesiui – keli esminiai patarimai.

Automobilio kainos įvertinimas

Kad ir kaip norėtųsi iš mašinos gauti daugiau nei mes už ją mokėjome prieš kelerius metus, deja, tai yra neįmanoma. Na, nebent nusipirkote labai prastos kokybės auto ir kardinaliai ją atgaivinote naudojant geriausias priemones. Kitu atveju teks susitaikyti su tuo, kad egzistuoja rinkos kaina ir teks ją sekti. Naudinga preliminariai išsiaiškinti galimas savo auto kainos ribas. Žinodami gaires galėsite paprasčiau vertinti pasiūlymus.

Supirkimo punktų galimybės

Geriausias kainas už naudotą auto priemonę vienareikšmiškai gali pasiūlyti supirkėjai. Štai todėl verta kreiptis tiesiai į juos. Dažniausiai iškart pasiūloma geriausia kaina, tad Jums nebereikia gaišti laiko dalinantis skelbimu įvairiuose portaluose. Eikite tiesiai prie tikslo!

Mašinos pardavimas

Nors ir supirkėjai, ir paprastieji pirkėjai ieškodami mašinos daugiausia kreipia dėmesį į jos charakteristikas, visgi, estetinis paruošimas taip pat yra svarbus. Siūlome ją nuplauti, išvalyti dulkes, jeigu reikia net nupirkti naujus apmušalus. Net ir tokia smulkmena gali labai pakelti Jūsų transporto priemonės kainą. Kai kurie juk pirmiausia nori apžiūrėti mašiną gyvai, kad apsispręstų, ar jis domina. O estetinis paruošimas, šiuo atveju, tampa labai svarbus.

Gero skelbimo sukūrimas

Transporto priemonės nepavyks parduoti be gero skelbimo. O kuo jis yra geresnis – tuo didesnė tikimybė, kad pavyks iš mašinos uždirbti daugiau. Ne veltui sakoma, kad šiais laikais reklama gali viską, tad reikia mokėti parduoti net ir savo asmeninius daiktus. Svarbu ne tik kūrybiškumas, tačiau taip pat ir detalus mašinos charakteristikų aprašymas. Net ir parodydami mašinos brokus galite uždirbti, kadangi žmonėms labai svarbu smulkmenos. Žinoma, taip padidinsite ir pasitikėjimą savimi.

Aprodykite savo transporto priemonę

Jeigu paprašius parodyti transporto priemonę gyvai Jūs atsisakysite – iškart sukelsite labai didelį įtarimą. Visiškai natūralu, kad dažniausiai iš tokių pirkėjų nesinori pirkti, kadangi abejojama, ar mašina bus tokios kokybės, kokia aprašoma. Reikia nebijoti susitikti. Tuo pačiu labai svarbu nebijoti kartu su potencialiais pirkėjais keliauti į servisą. Taip Jūs parodote, kad Jūsų mašina yra tvarkinga ir esate visiškai ramus dėl charakteristikų, kurios yra  minimos. Dažniausiai toks savo mašinos reprezentavimas padeda pakelti jos kainą net kelis kartus.

Mažų problemų šalinimas – didelė nauda

Dažnas skubėdamas parduoti neįvertina to, kad mažų problemų pašalinimas gali labai pakelti mašinos vertę. Taip, teks investuoti šiek tiek, tačiau Jūsų laikas ir papildomas +20 eurų už detalę gali pakelti mašinos vertę net ir 1 000 eurų. Verta, tiesa? Tikrai taip. Ir svarbiausia, kad prie skelbimo galėsite akcentuoti, kad konkrečios dalys yra pakeistos naujomis.

Visi šie patarimai padės tinkamai paruošti transporto priemonę pardavimui ir tuo pačiu uždirbti iš jos kuo daugiau. Žinoma, daugiausia uždirba tie, kurie turi laiko paruošimui ir pačiam laukimui. Jeigu  galite sau tai leisti – pirmyn!